ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان


قیمت روز ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ازجمله فراورده‌هایی است که در قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسد. تفاوت قیمت در این محصول بسیار زیاد است. وقتی استعلام قیمت می‌گیرید، ممکن است به شما قیمت‌های متفاوتی اعلام کنند. چهارصد، شش‌صد و حتی یک‌میلیون تومان اعدادی است که شما می‌شنوید. اینجاست که دچار سردرگمی می‌شوید و سؤال‌های زیادی در ذهنتان ایجاد می‌شود. این قیمت به ازای چند متر بود! واحد ساندویچ پانل مترمربع است یا متر طول؟ این‌همه اختلاف قیمت از کجا نشاءت می‌گیرد؟ و ده‌ها سؤال دیگر که ذهن شمارا به خود مشغول می‌کند. با ما همراه باشید تا در ابتدا توضیحی در مورد پانل ساندویچی برای شما بیان کنیم و سپس به بررسی این‌گونه سؤالات بپردازیم.

قیمت ساندویچ پانل

چرا این‌همه اختلاف در قیمت خرید ساندویچ پانل؟!

ساندویچ پانل، یک محصول کامپوزیت است که از یک هسته مرکزی ضخیم اما سبک تشکیل‌شده است. در دو طرف این هسته چندلایه نازک وجود دارد که سفت هستند و مقاومت بالایی دارند. این لایه‌ها در قیمت ساندویچ پانل تأثیر دارند و هر جنس، قیمت منحصربه‌فردی دارد که باعث به وجود آمدن اختلاف قیمتی در این محصول پرکاربرد است.

جنس های ورق های ساندویچ پانل

ورق های ساندویچ پانل در چند جنس ورق آلوزینک، آلومینیوم و گالوانیزه وجود دارند که هرکدام قیمت مختلفی دارند. جنس ورق ها در کیفیت و دوام ساندویچ پانل تأثیر زیادی دارد.

جنس های هسته های ساندویچ پانل

  • پلی اورتان
هسته پلی اورتان در مقابل رطوبت مقاوم است و از نکات مثبت آن می‌توان به وزن کم و عایق حرارت و صوت بودن آن اشاره کرد.
  • پلی استایرن
پلی استایرن درواقع همان یونولیت است؛ پس از پلی اورتان سبک‌تر است ولی بشدت قابل‌احتراق است و این از نکات منفی این محصول است.
  • XPS
XPS یا فوم سبز دارای دوام و عمر زیاد هستند. درواقع این نمونه، نمونه ارتقا یافته پلی اورتان است.
  • پشم سنگ
پشم سنگ غیرقابل‌احتراق است و این‌یکی از دلایل اصلی استفاده پیمانکاران از این محصول است.

قیمت روز ساندویچ پانل سقفی و  ساندویچ پانل دیواری

همان طور که از بازار آگاه دارید، قیمت ها مرتباً قابل‌تغییر هستند و ممکن است با گذر زمان تغییر کنند. قیمت های اعلام‌شده در جدول پایین مربوط به نیمه دوم اسفندماه سال ۱۴۰۰ شمسی است. سعی ما بر این است که قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سقفی را در این جدول به‌روزرسانی کنیم، ولی با توجه به تغییرات ساعتی قیمت ورق ساندویچ پانل و قیمت نصب هر متر مربع ساندویچ پانل حتماً تماس بگیرید. قیمت ساندویچ پانل گالوانیزه و قیمت ساندویچ پانل آلوزینک در جدول زیر نمایش داده‌شده است.

قیمت آلوزینک ساندویچ پانل 

نام کالاعرض ورق جنس ورقضخامت قیمت
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۴cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۴cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۵cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۵cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۶cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۶cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۸cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۸cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۱۰cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۱۰cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۱۲.۵cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۱۲.۵cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی۱۰۰cmآلوزینک۱۵cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری۱۱۶cmآلوزینک۱۵cmتماس بگیرید

قیمت خرید ساندویچ پانل ۴ سانتی‌متر

ساندویچ پانل ها در ضخامت های مختلفی تولید می‌شوند. ضخامت این محصول می‌تواند از ۲ سانتی‌متر تا ۲۵ سانتی‌متر باشد. پرفروش‌ترین و پرمصرف‌ترین ساندویچ پانل موجود در بازار ۴ سانتی‌متری است.

نام کالاعرض ورقجنس ورقضخامت قیمت
ساندویچ پانل دیواری برند کبیر پانل۱mآلوزینک۴cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی برند کبیر پانل۱mآلوزینک۴cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل دیواری برند مهدی۱mآلوزینک۴cmتماس بگیرید
ساندویچ پانل سقفی برند مهدی۱mآلوزینک۴cmتماس بگیرید

قیمت کانکس ساندویچ پانل 

ساندویچ پانل کانکس، اتاقک هایی هستند که با استفاده از ساندویچ پانل ها ساخته‌شده‌اند. این کانکس ها با توجه به وزن سبکی که دارند، قابلیت جابجایی بسیار سریع و راحت دارند. این محصولات معمولاً برای مکان های موقت مورداستفاده قرار می گیرند. از موارد استفاده ساندویچ پانل کانکس می توان به اتاق موقت نگهبانی ساختمانی، سرویس بهداشتی جاده ای یا مراکز امداد و نجات موقت کنار جاده ای اشاره کرد.

ساندویچ پنل کانکس

این محصول به‌صورت متری به فروش نمی‌رسد و معمولاً به‌صورت کلی قیمت داده می‌شود. این کانکس ها دارای ویژگی های خاصی هستند. اندازه متفاوت، امکانات داخلی مانند سرویس بهداشتی و … ازجمله این تفاوت هاست. این محصولات از ۱۰ میلیون تومان تا ۸۰ میلیون تومان قیمت دارند و برای قیمت دقیق لطفاً با ما تماس بگیرید.

روش محاسبه قیمت روز ساندویچ پانل

فرض کنید برای ساخت یک سقف نیاز به ساندویچ پانل سقفی چهار سانتی‌متری از بزند کبیر پانل داریم. ابعاد این سقف ۸ متر طول و ۷ متر عرض است. قیمت ساندویچ پانل موردنیاز برابر است با:
 

طول سقف* عرض سقف* قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل= قیمت کل

۲۶.۳۲۰.۰۰۰=۴۷۰.۰۰۰*۸*۷
مبلغ کل برابر است با ۲۶ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان
روش محاسبه وزن ساندویچ پانل
برای محاسبه وزن ساندویچ پانل از روند زیر باید استفاده کنید.
وزن هسته= ضخامت هسته* چگالی هسته
وزن ورق رو= ضخامت ورقه رو* چگالی ورق رو
وزن ورق زیر= ضخامت ورقه زیر* چگالی ورق زیر
سپس اعداد بالا را باهم جمع کرده و در مساحت موردنیاز ظرف می‌کنیم.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی در مورد ساندویچ پانل به شما ارائه کنیم و با به روزرسانی مستمر ساندویچ پانل قیمت روز به شما در خرید این محصول کمک ویژه ای انجام دهیم. شرکت آرمه فولاد آسیا به عنوان یکی از تولیدکنندگان با سابقه در کشور ، علاوه بر تولید ساندویچ پانل در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه ساندویچ پانلی نیز تجربه و دانشقابل قبولی را دارد. قبل از هر اقدامی در زمینه خرید پانل یا طراحی و اجرا سازه پانلی، توصیه می‌شود از مشاوره تخصصی و رایگان شرکت آرمه فولاد آسیا استفاده کنید.  درصورتی‌که تصمیم به خرید قطعی دارید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. اگر سؤال درباره ساندویچ پانل آرمه فولاد داشتید ما را با نوشتن در قسمت نظرات در جریان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *