درباره ساندویچ پانل آرمه فولاد
درباره ساندویچ پانل آرمه فولاد
آرمه فولاد آسیا
_

ما که هستیم ؟

معرفی شرکت آرمه فولاد آسیا

شرکت آرمه فولاد آسیا در سال ۱۳۸۷ تاسیس و از سال ۱۳۸۹ به صورت رسمی و گسترده ، فعالیت خود را در زمینه ارائه انواع ساندویچ پانل های پلی اورتان برای کاربری های صنعتی، ساختمان سازی، کلین روم ( اتاق های تمیز )، صنایع غذایی، سالن های نگهداری مرغ، تجهیز کارگاه و …، شروع کرده است.

شرکت آرمه فولاد آسیا دارای سابقه طولانی در زمینه فروش و اجرای تمام زمینه های کاری مرتبط با ساندویچ پانل بوده و با دارا بودن کادری مجرب آماده ارائه هرگونه خدمات و مشاوره به مشتریان خود می‌باشد

ما افتخار کار با بهترین متخصصین در زمینه ساندویچ پانل را داریم

برای دیدن لیست محصولات ساندویچ پانل و پروژه های مربوطه از منوی بالا به بخش پروژه ها مراجعه فرمایید.

  • متخصصین حرفه ای
  • ایده های درخشان
  • سازندگان دقیق
  • خدمات بازسازی
  • نصب و راه اندازی
  • خدمات مهندسی
  • خدمات ۲۴/۷
  • تعمیر و نگهداری
  • مقاوم در برابر ورود حشرات
مهندسین
_

تخصص ما

آرمه فولاد آسیا با داشتن مشاوران متخصص و مجرب و همچنین تجهیزات بروز سعی دارد در عرصه نصب و اجرای ساندویچ پانل های پلی اورتان گام های مفیدی بردارد. همچنین گواهینامه ها و افتخارات آرمه فولاد آسیا نشان از دانش و تجربه قابل اتکای این شرکت دارد، همچنین در راستای افزایش آگاهی عمومی خریداران ساندویچ پانل،  اقدامات مفیدی مانند برگزاری جلسات مشاوره آنلاین نیر د دستور کار کارشناسان این شرکت قرار دارد.

مشتریان عزیز در هر مکان و زمان قادر خواهید بود از خدمات آرمه فولاد آسیا و مشاوره ما در انتخاب ساندویچ پانل بر اساس محاسبه متراژ ، برآورد قیمت و نحوه اجرای آن بهره ببرید.

۱

مشاوره در خصوص انتخاب محل و نوع ساندویچ پانل 

۲

برآورد قیمت بر اساس متراژ و نحوه اجرای پروژه

۳

آماده سازی ، بسته بندی و حمل ساندویچ پانل ها 

۴
نصب ساندویچ پانل ها توسط یک تیم فنی واجد شرایط
چرا ما ؟
_

چرا انتخاب ما ؟

ارائه بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت

آرمه فولاد آسیا با سابقه تولید بیش از بیست میلیون متر مربع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری با فوم پلی یورتان و با بهره گیری از پرسنل خوش ذوق مفتخر است در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی برای کاربری هایی همچون صنعتی ، ساختمان سازی، کلین روم ( اتاق های تمیز )، صنایع غذایی، سالن های نگهداری مرغ، تجهیز کارگاه، اقامتی، درمانی و … با کمترین قیمت ، محیطی زیبا را برای هموطنان عزیز خلق نماید. خوشختانه با توجه به  رزمه شرکت آرمه فولاد آسیا  که افتخار همکاری با بیش از ۱۵۰ واحد صنعتی، تولیدی و مسکونی را دارد، برای مشتریان این اطمینان خاطر را ایجاد می‌کند که با خیالی آسوده با این شرکت همکاری کنند.

۹۲

فروش ساندویچ پانل

۸۷

بازسازی سازه ها

۷۸

مدیریت پروژه

اجرای ساندویچ پانل
اجرای ساندویچ پانل

شروع پروژه 

تجربه تخصصی آرمه فولاد آسیا را در اجرای پروژه‌های خود بکار بگیرید. کارشناسان و مجریان آرمه فولاد آسیا با تجربه و دانش خود طراحی و اجرای پروژه‌های ساندویچ پانل را به نحواحسنت به اتمام می‌رساند.