قیمت کانکس نگهبانی

قیمت کانکس نگهبانی آرمه فولاد آسیا


 همۀ چیزهایی که باید دربارۀ کانکس‌ نگهبانی بدانید 

علم در پیِ چیرگی بر نیروهای طبیعت است. تلاش علم بر این است تا روزبه‌روز به قدرت انسان در برابر محیط پیرامون خود بیفزاید. در نتیجه، زندگی انسان‌ها هرروز آسوده‌تر از دیروز می‌شود. علم و فناوری، به‌همین ‌ترتیب، بر کسب‌وکارها نیز تأثیر به‌سزایی گذاشته‌اند. ساخت‌وساز مدولار (به‌صورت پیش‌ساخته) حوزۀ مسکن و ساختمان‌سازی را به ‌کلی متحول کرده است. این روزها چیزهایی مثل افزودن یک طبقۀ دیگر به ساختمانی که قبلاً ساخته شده، یا کانکس‌ های نگهبانی قابل‌ حمل، یا دفاتر مدولار، یا حتی ساختمان ‌های مدولارِ پیش ‌ساخته ‌ای که بشود از جایی به جای دیگر منتقلشان کرد و بر حسب نیاز تغییرشان داد حقیقتاً دور از ذهن نیستند. امنیتْ اولویت هر کسب‌وکاری است و وقتی کسب‌وکاری بخواهد ساختمان خود را توسعه دهد یا نقل مکان کند، این کانکس‌‌ های پانلی و ورقی پیش‌ ساخته یا اتاقک نگهبانی به دلیل قابل ‌حمل ‌بودن و تطبیق‌ پذیری‌شان برای این دست کسب‌وکارها ایده آل هستند. کانکس نگهبانی باجه‌های بازرسی مقرون ‌به ‌صرفه‌ای هستند که ادارات، مراکز خرید، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی، ساختمان‌های دولتی و بسیاری دیگر از آن استفاده می‌کنند. تنوع، راحتی و قیمت‌های مناسب ساندویچ پانل آرمه فولاد آسیا، این شرکت را به انتخاب اول بسیاری از کسب‌وکارهای ایران تبدیل کرده است. 

فروش و قیمت ساخت کانکس نگهبانی
فروش و قیمت ساخت کانکس نگهبانی

 کانکس نگهبانی قابل ‌حمل چیست؟ 

کانکس ‌های نگهبانیِ قابل‌ حمل سازه‌های از پیش ساخته کوچکی هستند که به‌منظور بازرسی و کنترل رفت و آمد در ورودیِ ساختمان‌های تجاری قرار می‌گیرند. این سازه‌ها در راستای رفع نیازهای نگهبانان طراحی می‌شوند، به‌طوری که نگهبانان بتوانند بر رفت‌وآمدها نظارت داشته باشند و در صورت لزوم جلوی ورود افراد به محدودۀ ممنوع را بگیرند. مؤسسات یا شرکت‌های بزرگ‌تر معمولاً چندین کانکس و کیوسک نگهبانی دارند تا از وجود نقاط بازرسیِ کافی در ورودی‌های ساختمانشان اطمینان حاصل کنند. در کیوسک‌ های نگهبانی معمولاً یک نفر نگهبان مستقر است که می‌تواند مراجعان را راهنمایی کند و راه را به آن‌ها نشان دهد. فضای داخلی کیوسک برای یک نفر بسیار مطلوب است و معمولاً امکاناتش به شکلی است که نگهبان نیازی به ترک محل کار خود نداشته باشد. کیوسک ‌های بزرگ‌تر اغلب دارای سرویس بهداشتی یا فضای مخصوص کنترل و بازرسی بدنی مراجعان هم هستند.

 مزایای کانکس‌ نگهبانی پیش‌ساخته

اغلب این سازه‌های مدولار را مطابق با نیاز مصرف کنندگان طراحی می‌کند. چیزهای بسیاری را می‌توان به این سازه‌ها افزود یا تغییرات فراوانی در آن‌ها اعمال کرد. استفاده از پایه‌های فولادی نه‌تنها دوام این سازه‌ها را تضمین می‌کند بلکه جابه‌جایی آن را نیز امکان‌پذیر می‌کند. کانکس نگهبانیِ پیش‌ساخته جایگزین مناسبی برای سازه‌های سنتی مرسوم است. این کانکس ‌های پیش‌ ساخته مزیت‌های متعددی دارند که عبارت‌اند از: نصب آسان و سریع، نیاز اندک به تعمیر و مراقبت، قابلیت جابجایی، دوام طولانی، چند منظوره ‌بودن و استحکام بالا، ساخت ارزان، مناسب برای مناطق خارج از شهر، و قیمت مناسب.
ما امروز در «عصر علم» زندگی می‌کنیم. شگفتی‌های علم و فناوری که به‌ مراتب بیشتر از شگفتی‌های طبیعت است زندگی روزمرۀ ما و راه و رسم کسب‌وکارمان را تحت‌تأثیر قرار داده است. حالا تمام چیزهایی که اختراع یا کشف می‌شوند در خدمت آسایش و خشنودی انسان هستند. یکی از خدمات اخیر علم به بشریت، ارائۀ روشی علمی است که ساخت سازه های مدولار را آسان تر از قبل کرده است. این روش به قدری منعطف و پویاست که می‌توان اتاقک های نگهبانی را کاملا منطبق با نیاز کسب و کارها ساخت

مطالب مرتبط:

 طراحی اتاقک نگهبانی امنیت نگهبانان را ارتقا می‌دهد 

کیوسک ‌های نگهبانی یا اتاقک نگهبانی برای انجام وظایف اساسیِ حفاظت از تجهیزات مهم و امنیت کارکنان و همزمان نظارت بر ورود و خروج افراد به محدودۀ ممنوع طراحی شده‌اند. این کیوسک ‌ها با توجه به تمام عوامل محیطی و همین‌طور موقعیت‌های گوناگون ساخته می‌شوند. سبک و سیاق و طراحی این کیوسک ‌ها بر حسب نیاز مشتری انتخاب می‌شود. شیوه‌های مطمئن ساخت و تجهیزات باکیفیتِ ساندویچ پانل آرمه فولاد تا چندین سال ایمنیِ این کیوسک‌ها و بی ‌نیازی ‌شان به مراقبت را ضمانت می‌کند. این سازه‌های مدولار ظاهر خود را تا سال‌ها حفظ می‌کنند. لایه بیرونی از فولاد یا آلمینیوم باعث می‌شود که این پانل ها دوام بیشتری برای کاربری‌های حافظتی داشته باشند. طراحی سفارشیِ سقف، دیواره‌ و درِ کیوسک‌ها آن‌ها را به سازه‌ای منحصر به‌ فرد تبدیل می‌کند. این کانکس‌ های نگهبانیِ مدولار قابل ‌جابجایی هستند. چنین حفاظتی این روزها برای تأمین امنیت محیط، تأمین امنیت کارکنان و تضمین امنیت تمام‌عیار ضروری است. از آنجایی که جابه‌جایی این کانکس ‌ها راحت است، در صورت لزوم می‌شود آن‌ها را به محل موردنظر جدید منتقل کرد.

کانکس نگهبانی دوستدار محیط ‌زیست 

مواد سازندۀ کیوسک‌ های مدولار را می‌توان مجدداً استفاده یا بازیافت کرد. نصب این سازه‌ها سریع است و نوسازی ‌شان بسیار آسان‌تر و بدون گرد و غبار انجام می‌شود، از این رو سبب بهبود کیفیت هوا می‌شوند. می‌توان ویژگی ‌هایی را به طراحیِ کانکس ‌های پیش ‌ساخته اضافه کرد که با محیط ‌زیست سازگار باشند، از جمله استفاده از مصالح ایمن‌تر و طبیعی‌تری که مصرف انرژی ‌شان بهینه است و با محیط سازگارترند. این کیوسک‌ها طراحیِ پایداری دارند و برای آنکه طول عمر بیشتری داشته باشند از مواد بادوام ساخته شده‌اند، از این رو، میزان ضایعات در تک‌تک مراحل، از زمان ساخت تا بازسازی این کانکس، کاهش می‌یابد.

 کانکس‌ های نگهبانی در چه ابعادی ساخته می‌شوند؟ 

سازه‌های مخصوص فضای باز پیش‌ ساخته هستند، با این ‌حال، بر حسب نیاز مشتریان، در اندازه‌های کاملاً سفارشی ساخته می‌شوند. بنابراین، می‌توانیم سازه‌ها را با هر اندازه‌ای که دلخواهتان باشد تطبیق دهیم. شرکت آرمه فولاد آسیا در پروژه‌های فراوانی کارِ طراحی و تولید کیوسک‌های نگهبانی را انجام داده است، پس اگر نیازهایتان را با در میان بگذارید، می‌توانیم ابعاد مناسب پروژه‌تان را مشخص کنیم. کوچک‌ترین اندازۀ کانکس ‌ها به‌طور معمول ۱۲۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر است و امکان ساختشان در اندازه‌های بزرگ‌تر از این نیز فراهم است.

کانکس نگهبانی کیوسک نگهبانی
کانکس نگهبانی کیوسک نگهبانی

 کانکس‌ نگهبانی در چه رنگ‌هایی تولید می‌شود؟ 

کانکس‌های پانلی در سه رنگ استاندارد عرضه می‌شوند: سفید، طوسی و قهوه‌ای روشن، که رنگ سفید در کشور ما بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرید. با این ‌حال، بیشتر تولید کنندگان ساندویچ پانل کانکس های نگهبانی را با رنگ دلخواه مشتری نیز تولید می‌کنند. علاوه ‌بر این، تقریباً برای تمامی رنگ‌های انتخابی رنگ‌های هماهنگشان را هم پیشنهاد می‌دهیم.

اجرای ساندویچ پانل
اجرای ساندویچ پانل

شروع پروژه 

مشاوره رایگان طراحی، خرید و اجرای سازه های ساندویچ پانلی با تجربه و دانش شرکت آرمه فولاد آسیا 

پروژه‌های خود را اصولی اجرا کنید.

 سقف کانکس از چه نوعی است؟ 

تولید کنندگان برای کانکس‌های نگهبانی خود چند نوع سقف مختلف ارائه می‌کنند. رایج‌ترین نوع سقف سازه ‌ها سقف سادۀ یک‌سو شیب است که از پنل‌های کامپوزیتی با ضخامت ۵/۷ سانتی‌متر، رویۀ آلومینیومی و لایۀ درونی پلی‌استایرنی، ساخته شده است. غیر از این، سیستم سقف ‌های شیروانیِ دوسو شیب را نیز عرضه می‌کند که از همین پانل کامپوزیتی بهره می‌برند. گزینۀ آخرمان سقف ‌های فلزیِ چهارسو شیب‌ با اتصال محکم با ضخامت ۲۰ یا ۲۲ گیج هستند. اندازۀ بیرون ‌آمدگیِ تمامی سقف ‌ها برحسب نیاز مشتری، قابل‌تغییر است

خرید انواع کانکس نگهبانی
خرید انواع کانکس نگهبانی

ویژگی های کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی مانند هر سازه دیگری ویژگی ها و امکانات مختلفی دارد در این بخش ویژگی های اصلی کانکس نگهبانی را نام عنوان کرده‌ایم:

  •  امنیت نگهبانان: کانکس نگهبانی به دلیل طراحی خاص و تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مدار بسته، سیستم های اعلام حریق، به عنوان یک پایگاه امن برای نگهبانان عمل می کند.
  • قابل حمل و جابجایی: کانکس نگهبانی سبک و قابل حمل بوده و به راحتی می توان آن را به محل دیگر منتقل کرد.
  • زیبایی: کانکس نگهبانی با طراحی خاص و زیبا، به دلیل قابلیت تطبیق با محیط اطراف، به عنوان یک عنصر الزامیِ زیبا در محیط اطراف شناخته می شود.
  • قابلیت تجهیز: کانکس نگهبانی به دلیل فضای داخلی خود، قابلیت تجهیز به تجهیزات مختلفی مانند میز و صندلی، دستگاه های ارتباطی و سایر تجهیزات دیگر را دارد.
  • مقرون به صرفه: کانکس نگهبانی به دلیل هزینه های کمتر نسبت به ساخت ساختمان های دائمی، به عنوان یک راه حل اقتصادی برای نگهبانی در محل های مختلف استفاده می شود.
ساندویچ پانل سقفی

محصولات آرمه فولاد آسیا

مشاهده لسیت محصولات ایران ساندویچ پانل

سوالات پرتکرار دربار کانکس نگهبانی

کانکس‌های نگهبانی سرِهم‌شده تحویل داده می‌شوند یا خیر؟

عوما تولید کنندگان کانکس های نگهبانی، کانکس‌ های خود را به دو شکلِ سرهم‌شده و مجزا از هم عرضه می‌کند. سازه‌ های سرهم‌شده به‌وسیلۀ تریلیِ کفی به محل نصب حمل می‌شوند و بعد توسط لیفتتراک یا جرثقیل بلند می‌شود و در محل موردنظر نصب می‌شود. در موردِ سازه‌ های مجزا از هم، تمام قطعات به محل ارسال می‌شوند تا بر روی بلوک بتنی مونتاژ شوند. 

در کیوسک نگهبانی از چه نوع پنجره‌هایی استفاده می‌شود؟

از آنجایی که کانکس‌ های نگهبانی  عموماً کاربری‌های متفاوتی دارند، تولیدکنندگان انواع مختلف پنجره را عرضه می‌کند تا نیاز هر یک از آن کاربری‌ها را به بهترین شکل برطرف کند. پنجرۀ استانداردی که در اکثر کانکس ها مشاهده می‌شود پنجرۀ قدیِ ۹۰ × ۱۱۰سانتی‌متری با شیشه سکوریت به ضخامت ۵/۳ سانتی‌متر است. پنجره‌های کشویی افقی و عمودی نیز به‌راحتی قابل‌نصب هستند، به‌ویژه برای سازه‌هایی که به‌عنوان واحد کنترل عبور و مرور استفاده می‌شوند. پنجره‌های مخصوص دادوستد در باجه‌های بلیت‌فروشی و کیوسک‌ های صندوق‌ داران نصب می‌ شوند. 

 آیا امکان طراحی و ساخت کانکس با توجه به خواست مشتری وجود دارد؟ 

هدف ما در آرمه فولاد آسیا این است که با ارائۀ کالای مرغوب و خدمات مشتریان عالی نیازهای مشتریان به فضای مناسب را تأمین کنیم. چنین هدفی برای ما به این معنی است که این سازه‌ها را دقیقاً مطابق با ویژگی‌های موردنظر مصرف کنندگان بسازیم تا خیالتان از امنیت مجموعۀ خود راحت باشد. تا کنون تجهیزات و سیستم‌های امنیتی گوناگونی را در کانکس‌ها گنجانده‌ایم، که برخی‌شان عبارتند از: نورافکن‌های بیرونی، چراغ‌های راهنمایی قابل‌نصب، دوربین‌های مداربسته، کرکره‌های ایمنی بالارونده، سیستم‌های کنترل عبور و مرور، و بسیاری دیگر. از این رو افزودن تجهیزات امنیتی بیشتر برای افزایش امنیت مجموعه شما قابل پیاده سازی است.

 مزایای اصلی کانکس نگهبانی چیست؟ 

به‌محض نصب کانکس‌ های نگهبانی در یک مجموعه، ایمنی کلّی آن افزایش می‌یابد. کانکس‌ های نگهبانی نقش ایست بازرسی را ایفا می‌کنند و حکم قطب امنیت ساختمان یا مجموعۀ شما را دارند. بیشتر اوقات، صِرفِ وجودِ کانکس نگهبانی برای منصرف‌ شدن‌ مزاحمان احتمالی کافی است. بااین‌حال، کاربرد اصلی این سازه کنترل رفت و آمد افراد به ساختمان‌ها و اماکن است.
مهم‌ترین قسمت کنترل دسترسی این است که نگهبان بتواند به‌شکلی مؤثر جلوی ورود افراد را بگیرد. مکان‌هایی که فقط یک دروازۀ اصلی دارند به‌ناچار از چنین قابلیتی محروم‌اند، زیرا افراد متفرقه می‌توانند از دیگران سوءاستفاده کنند و در هنگام باز بودنِ دروازه برای افراد مجاز، پنهانی وارد آن مکان شوند. در حقیقت، بیشترِ محوطه‌های دانشگاهی و اماکن آموزشی از یکی از انواع ایست بازرسی به‌عنوان شیوۀ اصلی امنیت فیزیکی استفاده می‌کنند.

همچنین اقدامات حفاظتی دیگری مانند دوربین مداربسته را می‌توان در این کانکس‌ ها مستقر کرد. اگر بخواهید سراسر مجموعۀ خود را تحت‌نظر داشته باشید، به مأموران بسیار بیشتری احتیاج دارید. اما با نصب دوربین مداربسته، نظارت کامل بر سراسر مجموعه از داخل کانکس‌ نگهبانی ممکن می‌شود. در مجموع، امنیت مجموعۀ شما نقش مهمی در نگرش کارکنان و امنیت و رفاه کلی آن‌ها دارد. برای آنکه کسب‌وکارتان کارآمدترین سیستم امنیتی ممکن را داشته باشد، لازم است که شرکتتان از یکی چندین روش حفاظتی بهره بگیرد تا کارآمدترین سیستم حفاظتی را برای دارایی‌های خود فراهم کند. کانکس‌ های نگهبانی برای مجموعۀ شما یک ایست بازرسی فراهم می‌کنند، و همین‌طور تبدیل می‌شوند به مرکزی برای پایش کل مجموعه و مکانی برای نگهبان‌هایتان که در آن به سازماندهی و طراحی برنامه‌ای برای حفاظت از کسب‌وکارتان بپردازند.

 چرا به کانکس‌ های نگهبانی نیاز دارید؟ 

کانکس‌ های نگهبانی محیطی امن و آرام برای نگهبانان نظامی و غیرنظامی فراهم می‌کنند. از آنجایی که تمام کانکس‌ های به‌طور سفارشی و بر اساس مشخصات درخواستیِ هر مشتری ساخته می‌شوند، به‌سادگی با ملزومات مجموعۀ شما سازگار می‌شوند. بر مبنای اقتضائات امنیتی مجموعۀ شما، می‌توان کانکس‌ ها را با گنجایش یک نگهبان یا یک گروه حفاظتی طراحی کرد. برخی حوزه‌ها بیش از حوزه‌های دیگر در معرض تهدید قرار می‌گیرند. همان‌طور که در نمودار می‌دانید، کسب‌وکارهایی مثل استادیوم ورزشی، بانک، بندرها و پایانه‌های مسافری برای امنیت و حفاظت هزینۀ بیشتری صرف می‌کنند زیرا احتمال حملات مسلحانه، سرقت و دستبرد به اموال در چنین مکان‌هایی بیشتر است. در چنین مواردی، مأموران حفاظتی در خط مقدمِ دفاع از مجموعه‌تان هستند. در صورت بروز تهدید جدی، ضروری است که کانکس نگهبانی از مقاومت زیادی در برابر فشار برخوردار باشد.

انواع ورق‌ های ساندویچ پانل
انواع ورق‌ های ساندویچ پانل

شروع پروژه 

بهترین برندها را با مناسب ترین قیمت از شرکت آرمه فولاد آسیا بخواهید.

 قیمت کانکس نگهبانی 

یرآور قیمت کانکس نگهبانی به مؤلفه های مختلفی ازجمله : متراژ کانکس، نوع ورق انتخابی، هدف از ساخت کانکس و …. بستگی دارد. چنانچه مایل‌اید دربارۀ انواع مختلف کانکس‌های نگهبانی بیشتر بدانید یا برای انتخاب کانکس مناسب با شرایط خود به راهنمایی نیاز دارید، با کارشناسان شرکت آرمه فولاد تماس بگیرید و مشاوره تخصصی و ریگان این افراد استفاده کنید. بسیار مایۀ خوشحالی ماست که پاسخگوی نیاز شما به انواع سازه‌های مدولار باشیم. و در آخر، برآورد هزینۀ پروژه‌های ساخت‌وساز مدولار برای تمام مشتریان رایگان است.

کانکس نگهبانی آرمه فولاد آسیا
کانکس نگهبانی آرمه فولاد آسیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *