ساندویچ پانل دیواری طرح آجر

ساندویچ پانل دیواری طرح آجر


 ساندویچ پانل دیواری طرح آجر چیست؟ 

ساندویچ پانل طرح آجر بر خلاف نام خود، در فرایند ساخت آن ها از خود آجر استفاده نشده است بنابراین به این دلیل ساندویچ پانل آجری نام گرفته اند که از برچسب های آجری سه بعدی در آن ها استفاده شده است.
نکته قابل ملاحظه در خصوص این نوع ساندویچ پانل این است که، آن‌ها فقط در نوع دیواری موجود می باشند و شما نمی توانید چیزی به نام ساندویچ پانل سقفی طرح آجر در بازار پیدا کنید که بتوانید از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: مقایسه انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری طرح آجر

 مشخصات فنی ساندویچ پانل طرح آجر چیست؟ 

  1. از برچسب سه بعدی طرح آجر در ساخت آن استفاده شده است.
  2. در قسمت میانی و هسته ساندویچ پانل از فوم پلی یورتان استفاده شده است.
  3. از نظر نوع مواد به کار رفته و همچنین ساختار ، کاملا مشابه سایر ساندویچ پانل های موجود در بازار می­باشند.
  4. از طراحی خاص و منحصر به فرد ساندویچ پانل های پیچ مخفی در آن ها استفاده شده که همین امر باعث شده است اجزای زیرین ساندویچ پانل دیده نشود و زیبایی دوچندانی به مکان مورد نظر شما ببخشد.
ساندویچ پانل سقفی

محصولات آرمه فولاد آسیا

مشاهده لسیت محصولات ایران ساندویچ پانل

 

 کاربرد ساندویچ پانل طرح آجر 

کاربردهای متنوعی می‌توان برای این دسته از ساندویچ پانل ها نام برد از جمله اینکه: می‌توان در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوت استفاده کرد. به طور مثال در ساخت انواع سوله ها، پانل ها، پارتیشن بندی، مناطق مسکونی، اتاق های حمل بار، دیوارکشی داخل ساختمان و… استفاده کرد. همچنین این پانل ها به دلیل استفاده از فوم پلی یورتان در قسمت میانی، خاصیت نسوز دارند، بنابراین در برابر آتش سوزی احتمالی مقاومت بسیار بالایی داشته و مانع از گسترش آتش سوزی می‌شوند.

در زیر تعدادی از کاربردهای ساندویچ پانل طرح آجر آمده است:

ساختمان‌های مسکونی: این نوع پانل‌ها برای ساخت دیوارهای خارجی و داخلی در ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها علاوه بر ایجاد ظاهر زیبا با طراحی آجر، دارای عایق حرارتی و صوتی موثری هستند که به کاهش هزینه‌های انرژی برای گرمایش و سرمایش کمک می‌کنند.

صنعت ساختمان: ساندویچ پانل‌های طرح آجر در پروژه‌های صنعتی و تجاری نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها برای ایجاد دیوارهای جداکننده در انبارها، کارگاه‌ها، و انواع ساختمان‌های صنعتی به کار می‌روند.

کاربردهای خارجی: ساندویچ پانل‌های طرح آجر به عنوان مواد نمایشی در خارج از ساختمان‌ها نیز استفاده می‌شوند. آنها می‌توانند برای ایجاد پوشش‌های دیواری در پروژه‌های معماری استفاده شوند تا به ساختمان زیبایی بدهند.

کاربردهای ویژه: ساندویچ پانل‌های طرح آجر ممکن است در پروژه‌های ویژه مانند ساخت سردخانه‌ها یا اتاق‌های تمیز (به عنوان دیوارهای عایق) نیز استفاده شوند.

در کل، ساندویچ پانل‌های طرح آجر به دلیل زیبایی ظاهری، عملکرد عایق حرارتی و صوتی خوب، و سرعت نصب و ساختار سبک، در انواع پروژه‌های ساختمانی مورد توجه قرار می‌گیرند.

 مزایای ساندویچ پانل طرح آجر 

این ساندویچ پانل نیز همانند سایر انواع ساندویچ پانل ها عایق پذیر، سبک وزن، مقاوم در برابر ضربه خوردگی, و… می¬باشد و بنا به طرحی که روی ساندویچ پانل دیواری کار شده می‌توانید بسته به خواسته و نوع سلیقه ای که دارید، با استفاده از این نوع پانل ها زیبایی خاصی به مکان مورد نظر خود ببخشید. علاوه بر این تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند و همین امر دست شما را باز نگه می‌دارد تا با توجه به سلیقه و نوع مکان مورد استفاده از این پانل ها، رنگ دلخواه را جهت زیبایی بخشیدن به مکان مورد نظر انتخاب کنید.

اجرای ساندویچ پانل
اجرای ساندویچ پانل

شروع پروژه 

با رعایت استانداردهای ایمنی در کوته ترینزمان ممکن سازه ساندویچ پانلی را تکمیل کنید.

 ابعاد ساندویچ پانل طرح آجر 

ساخت این نوع پانل در ابعاد مختلف مجاز بوده و شما می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی ابعاد مورد نظرتان را فراهم کنید. 

قیمت ساندویچ پانل طرح آجر 

قیمت ثابتی را نمی ­توان برای ساندویچ پانل ها طرج دار مطرح کرد. چرا که این نوع پانل ها با توجه به ابعاد، لایه میانی، لایه بیرون، مکان مورد استفاده و شرایط بازار می­ تواند متفاوت باشد.

ساندویچ پانل دیواری طرح آجر

مطالب مرتبط:

 نتیجه گیری 

این نوع پانل ها فقط در نوع دیواری موجود بوده و ساندویچ پانل سقفی آن در بازار موجود نیست و بسته به ابعاد و متریال مورد استفاده در آن ها قیمت آن ها نیز متفاوت می‌باشد. برای سازه هایی که زیبایی آنها در اولویت اول قرار دارد ساندویچ پانل طرح آجر، گزینه ی بسیار مناسبی است چرا که از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردار است و مشتریان می توانند براساس سلیقه و دلخواه خود، طرح مورد نظر خود را انتخاب و بر روی سازه مورد نظر خود پیاده سازی نمایند

انواع ورق‌ های ساندویچ پانل
انواع ورق‌ های ساندویچ پانل

شروع پروژه 

درست انتخاب کنید 

آرم فولاد آسیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *